Кличко, Тягнибок і Яценюк йдуть на народне віче «за змінами»

Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок заявили про проведення в неділю, 22 грудня, о 12.00 народного віче на Майдані Незалежності та закликають українців приєднатися

Лідери трьох опозиційних сил – Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок – заявили про проведення в неділю, 22 грудня, о 12.00 народного віче на Майдані Незалежності та закликають українців приєднатися.

“Вся країна бачила цинічне інтерв’ю президента Віктора Януковича. Вся країна чула цинічний звіт генпрокурора Віктора Пшонки. І вся країна зробила висновок, що вони живуть в іншій державі – там, де немає проблем і пробок, де ніхто не має власної думки, а жорстокий розгін мирних демонстрантів з кийками і арештами – це “незначне перевищення повноважень” і “нейтралізація купки провокаторів”, – йдеться у заяві трьох політичних сил, оприлюдненій на сайті партії “Батьківщина” у п’ятницю.

“Саме тому Віктору Януковичу слід знову нагадати, що ми – є! Ми, люди, які хочуть змін, відчувають себе громадянами, а не рабами, хочуть жити, а не існувати”, – закликали лідери опозиції.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх