В Азарова підтвердили несподіваний вояж прем’єра до Москви

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідає 24 грудня Москву для участі в засіданні Вищої Євразійської економічної ради

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідає 24 грудня Москву для участі в засіданні Вищої Євразійської економічної ради (ВЄЕР), повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” прес-секретар прем’єра Віталій Лук’яненко.

“Микола Азаров, за дорученням президента, завтра візьме участь у засіданні Ради, в якій Україна бере участь як спостерігач”, – сказав Лук’яненко в понеділок.

Крім того, як повідомило раніше агентству поінформоване джерело, 24 грудня готується зустріч Азарова з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим. Сторони мають намір в робочому порядку обговорити реалізацію домовленостей, які були досягнуті між президентами України та Росії у Москві 17 грудня.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на заступника міністра закордонних справ РФ статс-секретаря Григорія Карасіна повідомили, що в засіданні ВЄЕР 24-25 грудня в Москві візьмуть участь президенти України, Білорусі та Казахстану. На зустріч також запрошені президенти Вірменії та Киргизії.

В адміністрації президента України цю інформацію не коментують.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх