Медведчук стягнув з визнаної світом письменниці 25 копійок

8 січня Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення задовольнити позов Віктора Медведчука до Оксани Забужко щодо відшкодування моральної шкоди.

8 січня Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення задовольнити позов Віктора Медведчука до Оксани Забужко щодо відшкодування моральної шкоди. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Громадського руху “Український вибір”.

Згідно з повідомленням, 9 грудня 2013 лідер Громадського руху “Український вибір” подав до суду на Оксану Забужко за поширення недостовірної інформації: в інтерв’ю однієї з українських радіостанцій письменниця звинуватила Віктора Медведчука у причетності до провокацій проти Євромайдану 30 листопада — 1 грудня.

Враховуючи моральну незначність відповідачки і сумнівність її інтелектуальної адекватності, суму компенсації Віктор Медведчук призначив всього в 25 копійок.

“Своїми заявами, брудною і цинічною брехнею окремі особистості сіють розбрат в українському суспільстві, закликають до насильства і агресії. Громадський рух „Український вибір“ виступає проти політичних спекуляцій і буде боротися з подібними проявами законними методами в правовому полі”, — заявляють в Русі.

Нагадаємо, українська письменниця Оксана Забужко стала володарем найпрестижнішої літературної премії Центральної Європи Ангелус-2013.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх