Автомайдан їде “в гості” до командира “Беркута”, що розігнав Майдан

Автомайдан рушив до одного з сіл Житомирської області, де за офіційними даними проживає командир роти київського “Беркута” Євген Антонов

Автомайдан рушив до одного з сіл Житомирської області, де за офіційними даними проживає командир роти київського “Беркута” Євген Антонов, який керував побиттям студентів на Євромайдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Автомайдан їде пікетувати будинок виконувача обов’язків командира 3-ї роти київського “Беркута” Євгена Антонова, який живе в одному з сіл Житомирської області. Про це заявив активіст Автомайдану Дмитро Булатов, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Колона їде до Антонова Євгена Федоровича. Це в Житомирській області село. Хлопці скоро повернуться, ви зможете побачити, як це відбувалося. Це абсолютно законний прояв протесту. Ми будемо їздити не тільки до міністрів, президента і прем’єра, але й простих міліціонерів, керівників різних рівнів”, – сказав Булатов.

За словами Булатова, Антонов – це беркутівець, який в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані почав бити фотокореспондента Reuters Гліба Гаранича по ногах і по камері, після чого підлеглі Антонова нібито кийками розбили голову Гараничу.

На питання, скільки автомобілів візьмуть участь у пікетуванні будинку Антонова, Булатов відповів, що їх близько 25.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх