Збірні образи Євромайдану – як виглядають «типові» протестувальники (ОНОВЛЕНО)

Художник-ілюстратор Олександр Ком’яхов та журналіст Андрій Приймаченко організували мистецький проект, щоб показати, як виглядають пересічні мітингувальники на Євромайдані.

Художник-ілюстратор Олександр Ком’яхов та журналіст Андрій Приймаченко організували мистецький проект, в рамках якого показали як виглядають типові мітингувальники на Євромайдані.

За словами художника, ідея показати всьому світові збірний образ київського протестувальника з Майдану виникла після того, як колишні міністри порівняли євромайданівців із терористами.

1. На малюнку – жінка несе ліки в медпункт Євромайдану; водій «Лексуса» підносить бензин та шини на барикади, чоловік з обмеженими можливостями готовий взяти участь у сутичці з бійцями «Беркуту».

2. Перший малюнок називається «Закоханий терорист» – молодий хлопець після розлуки з коханою несе мішок з льодом на барикади. Друге зображення – «Тьотя Валя» – жінка повертається на Майдан після того, як у неї попала гумова куля. Третій образ – «Каменяр» – хлопець розбиває бруківку, згадуючи колишнього мера Києва Олександра Омельченка.

3. Перехожа дорогою додому зупиняється, щоб набрати трохи снігу в мішок – для барикад. Священник просить Бога милості для протестувальників. Юна дівчина накрилася ковдрою від морозу, але все одно лишається на Майдані.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх