Комендант Антимайдану розповів про зникнення 5 “тітушок”

У Києві на підтримку курсу Президента України Віктора Януковича у Маріїнському парку мітингують, близько 6 тис. активістів

У Києві на підтримку курсу Президента України Віктора Януковича у Маріїнському парку мітингують, близько 6 тис. активістів.

Про це повідомляє РБК-Україна.

На мітингу зібралися люди з Чернігівської, Черкаської, Луганської, Донецької областей, а також АР Крим.

“Тут робітники, вчителі, викладачі університетів, працівники музеїв, шахтарі, а так само представники офісних працівників, студенти, пенсіонери”, – сказав він.

На його думку, більшість шахтарів представляють приватні шахти, з причини більш спокійного ставлення до відпусток співробітників.

Комендант наметового містечка повідомив, що взагалі переніс свій офіс в наметове містечко, а тому у співробітників, які підтримують владу, є можливість поєднувати роботу і мітинг.

Координатор наметового містечка прихильників ПР Андрій Кучер так само повідомив кореспонденту про часті провокації в бік мітингуючих.

Так, за словами координатора, тільки за понеділок з території мітингу вивели 2 людей, які на думку охоронців, вели себе підозріло і чекали камер, щоб виставити провладних мітинг з негативної сторони.

Крім цього, комендант Олександр Зінченко повідомив, що за два тижні було схоплено, вивезено в КМДА і побито близько 5 людей. Андрій Кучер також говорив про випадки захоплення активістів.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх