Людина Януковича прогнозує блокування Ради (+відео)

Депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко прогнозує, що чергова пленарний тиждень Верховної Ради буде супроводжуватися блокуванням президії і конфліктами

Депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко прогнозує, що чергова пленарний тиждень Верховної Ради буде супроводжуватися блокуванням президії і конфліктами.

Про це він заявив в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

“14 законопроектів, які надзвичайно важливі, пропонувалися сьогодні і мною як представником президента, і Олександром Єфремовим (головою фракції ПР) на погоджувальній раді як необхідні для того, щоб почати знімати напругу в сфері розвитку підприємництва…”, – почав політик.

“У нас немає шансу приймати, оскільки, як я розумію, завтра Верховна Рада буде заблокована”, – додав він, звертаючись до опозиціонеру Сергію Соболєву. Мірошниченко зазначив, що депутати не можуть приймати і інші закони, “оскільки Верховна Рада не працює”.

“Та кінець минулій сесії ми не працювали, і позачергову сесію практично ми на нарадах провели – не прийняли жодного закону, крім амністії, і так само нас чекає початок наступної сесії в конфлікті, в постійних звинуваченнях, і ми нічого не можемо запропонувати людям”, – підсумував він.

Як відомо, погоджувальна рада в понеділок відзначився сварками, лідери фракцій продовжили нараду в кабінеті спікера ВР Володимира Рибака.


Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх