Євромайдан щодва дні обдзвонює міліцію і морги: шукає зниклих протестувальників (+відео)

Волонтерська ініціатива «Євромайдан SOS» склала список з 30 мітингувальників, котрих досі вважають зниклими

Волонтерська ініціатива «Євромайдан SOS» склала список з 30 мітингувальників, котрих досі вважають зниклими.

Переважну більшість цих людей востаннє бачили на майдані. Волонтери щодня приймають дзвінки на гарячу лінію та звернення в соціальних мережах. До 16 січня їм вдалося знайти 109 зниклих активістів.

Найчастіше – відшукували людей в лікарнях, слідчих ізоляторах та районних відділках міліції. А от після загострення конфлікту та початку заворушень на Грушевського, протестувальники почали губитися знову.

Деяких востаннє бачили, коли їх схопили невідомі  в цивільному. В столичній міліції перевіряють інформацію волонтерів. Але до правоохоронців за півмісяця надійшли заяви про зникнення лише трьох людей. До міліції пропонують звертатися й самі активісти.  

«Ми робимо таку просту роботу, як обдзвонюємо РУВС, інші місця тимчасового тримання, лікарні, морги. Просимо родичів звертатися в міліцію і повідомляти нам номер заяви, після того, як ми маємо номер цієї заяви, ми кожні два дні телефонуємо в міліцію і запитуємо, що вони саме роблять», – каже учасниця волонтерської ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Делименчук.


// ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх