Тітушки з силовиками перегородили шлях мітингувальників на підступах до Ради (фото)

Колона народної самооборони Майдану вийшла на вулицю Грушевського з боку Маріїнського парку

Колона народної самооборони Майдану вийшла на вулицю Грушевського з боку Маріїнського парку

Спроб пройти через кордони міліції і Антимайдан вони не роблять.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, колона пройшла по вулиці Інститутській, зупиняючись біля кожного кордону міліції на поворотах на вул. Садова та вул. Шовковична, і близько хвилини били палицями в щити. При цьому з боку міліціонерів на кожному кордоні відбувалося посилення.

На вулиці Грушевського дорога до Верховної Ради перекрита кількома ЗІЛамі, сюди ж підтягнули декілька десятків співробітників правоохоронних органів, вони наглухо перекрили прохід щитами. Крім того, міліція вишикувалася, прикрившись щитами, вздовж паркану, яким оточена територія Верхвной Ради і Міністерства охорони здоров’я.

Сюди ж підійшли представники Антимайдана з плакатами “Стоп Майдан”, вони скандують “Ні фашизму” і “Ні тероризму” і вимагають, щоб самооборона повернулася на Майдан.

За словами народного депутата, коменданта Майдану Андрія Парубія, сьогоднішня хода народної самооборони та активістів Майдану – попереджувальна, прориватися силою до Верховної Ради вони не будуть. Вимоги учасників ходи – щоб парламент запрацював і, як мінімум, зайнявся поверненням до Конституції 2004 року.


Фото Новий регіон та Андрій Парубій

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх