На Львівщині катованого “Беркутом” козака помістили на білборд (фото)

Місцеві активісти вивісили білборд із зображенням козака з Євромайдану Михайла Гаврилюка, над яким знущалися беркутівці

На Львівщині у місті Рава-Руська, що на кордоні з Польщею, місцеві активісти вивісили білборд із зображенням козака з Євромайдану Михайла Гаврилюка, над яким знущалися беркутівці.

На білборді, встановленому на дорозі регіонального значення, написано: “Нація існує доти, поки існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!”, повідомляє радіо “Свобода”.

“Встановлюючи такий білборд, ми намагалися ще раз нагадати, що найціннішим у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якому ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця”, – зазначила мер Рава-Руської Ірина Верещук.

Нагадаємо, у листопаді 2013 року, якщо українська влада відмовилася підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом, жителі Рава-Руської звернулися з заявою до Європарламенту, де висловили бажання самостійно вступити в ЄС – у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 22 січня під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві силовики захопили активіста Евромайдана з Буковини Михайла Гаврилюка. Роздягненого Догола і побитого чоловіка змусили позувати для фото – і відеозйомки, при цьому продовжували бити і словесно принижувати.

Відео зі знущаннями над евромайдановцем обурило українців і міжнародне співтовариство.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх