Висновок Академії наук про дію водометів на морозі: вірна смерть (документ)

Використання водометів при мінусовій температурі може спровокувати серйозні наслідки у тих, проти кого вони використовуються

Використання водометів при мінусовій температурі може спровокувати серйозні наслідки у тих, проти кого вони використовуються. Про це йдеться у відповіді Інституту медицини праці НАН України на запит депутата з ” Батьківщини ” Геннадія Москаля.

“За висновками провідних медичних закладів України прийняття Кабінетом міністрів України постанови про застосування водометів при мінусовій температурі повітря, є не чим іншим, як знаряддям для вбивства громадян. Надаємо громадськості висновок Інституту медицини праці НАН України, з якого чітко видно, що Кабмін фактично узаконив катування українців”, – повідомив Москаль, пише ЛігаБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше Москаль вимагає від Генпрокуратури порушити кримінальну справу проти чиновників Кабміну, які 22 січня 2014 року прийняли постанову № 14, що дозволяє використовувати водомети проти демонстрантів при мінусовій температурі.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх