Тимошенко судитимуть прямо в лікарні

У політсилі наголосили, що проведення виїзних судових засідань не передбачено ані старим, ані новим Кримінальним процесуальним кодексом України

“Батьківщина”: Влада готує “беззаконне судилище” для Тимошенко

11 лютого судове засідання Київського районного суду Харкова про зловживання корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ) відбудеться в приміщенні лікарні Укрзалізниці, де проходить курс лікування обвинувачена екс-прем’єр Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

“Проведення судів таким чином не передбачено ані старим, ані новим “прогресивним” Кримінальним процесуальним кодексом України. Сьогодні планують провести суд над Тимошенко в лікарняній палаті. Судові засідання мають проходити в залах судових засідань, та відповідно до Конституції мають бути відкритими і гласними. Інакше це буде черговим порушенням прав людини”, – йдеться в заяві політсили.

Як відомо, 24 січня екс-прем’єр-міністр звернулася до адміністрації Качанівської колонії із заявою, в якій вимагала доправити її на судове засідання з розгляду справи ЄЕСУ. Однак судове засідання тоді перенесли через хворобу судді.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх