Тимошенко просить розглядати її скаргу в суді без неї – ДПтСУ

Засуджена Юлія Тимошенко ще 8 лютого написала розписку, в якій повідомила, що її скаргу на рішення комісії Державної пенітенціарної служби суд може розглядати без її участі

Засуджена Юлія Тимошенко ще 8 лютого написала розписку, в якій повідомила, що її скаргу на рішення комісії Державної пенітенціарної служби суд може розглядати без її участі.

Про це повідомили у прес-службі ДПтСУ.

У службі повідомили, що Тимошенко у документі зазначила, що дає свою згоду на розгляд без її участі але в присутності захисників.

Раніше адвокат Олександр Плахотнюк повідомив, що сумнівається втому, що Тимошенко візьме участь у засіданні суду 11 лютого.

Нагадаємо, 11 лютого о 10:30 в приміщенні Комінтернівського районного суду Харкова відбудеться судове засідання за скаргою Тимошенко і її захисту на відмову комісії Державної пенітенціарної служби пом’якшити умови її перебування в Качанівській виправній колонії у зв’язку з від’їздом третини строку покарання.

Тимошенко перебуває в ув’язненні з 5 серпня 2011 р. Вона засуджена до 7 років ув’язнення за перевищення влади при підписанні в 2009 році газового договору з Росією.

З травня 2012 року вона перебуває у приміщення ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» у Харкові.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх