У Захарченка спростовують можливу появу перепусток у центр Києва

Заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк категорично заперечує інформацію про можливість запровадження спеціального перепускного режиму у центральну частину Києва.

Заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк, який відповідає за громадську безпеку, категорично заперечує інформацію окремих ЗМІ про можливість запровадження спеціального перепускного режиму у центральну частину Києва після 17 лютого, коли спливає термін дії так званого “закону про амністію”.

“Ви знаєте, я навіть не хочу на цю тему щось казати. Я не хочу коментувати всіляку нісенітницю, яку хтось продукує”, – сказав Ратушняк, слова якого наводить УНІАН.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація, що з наступного тижня планують застосувати особливий режим пересування центром Києва.

На затвердження Кабінету міністрів передано ”перелік територій та вулиць у м.Києві, на яких застосовують додаткові заходи захисту безпеки громадян”, повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела у Міністерстві внутрішніх справ.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх