Батьківщина: Влада зірвала переговори і дала сигнал для силового розгону Майдану

Попов і Сівкович подали сигнал

Попов и Сивкович подали сигнал

Партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” вважає, що закриття судом проваджень проти колишнього голови КМДА Олександра Попова та заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Володимира Сівковича, а також колишнього начальника Головного управління МВС в Києві Валерія Коряка за підозрою в перевищенні влади при розгоні акції на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада є свідченням підготовки влади до силового сценарію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

“…Це очевидний знак силовикам про те, що влада не “здає” тих, хто порушує закон за її наказом”, – наголошується в повідомленні.

Таким чином, на думку партії, влада зриває переговорний процес і здійснює підготовку до силового сценарію придушення протестів в Україні.

Нагадаємо, суд закрив провадження проти Попова і Сівковича за підозрою в перевищенні влади при розгоні акції на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

В середині грудня 2013 року Генеральна прокуратура заявила, що підозрює Попова, Сівковича, Коряка і на той момент заступника начальника київської міліції Петра Федчука в перевищенні влади при розгоні акції на Майдані Незалежності у 30 листопада.

Згодом Президент Віктор Янукович усунув від своїх посад Попова і Сівковича, а в кінці січня 2014 року – звільнив Попова.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх