Тягнибок: Україна самовдосконалюється на Майдані

Тягнибок заявляє, що за час протестів Україна пройшла величезний шлях самовдосконалення і на цьому шляху допомогу Європи дуже важлива

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявляє, що за час протестів Україна пройшла величезний шлях самовдосконалення і на цьому шляху допомогу Європи дуже важлива.

Як повідомляє прес-служба об’єднання, про це Тягнибок заявив на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Г’ю Бейлі, генсекретарем ПА НАТО Девідом Хоббс і членом ПА НАТО Вітольдом Ващековськи в середу.

“Україна завжди була Європою, тому те, що відбувається зараз, – це повернення України в Європу, а в той же час протидію Кремля. Зверніть увагу, що жорсткі заяви європейських політиків проти ВО “Свобода” були зроблені або колишніми комуністами, або відвертими лобістами Кремля. В даний час весь світ розуміє, що ВО “Свобода” позитивно сприймає цінності старої Європи. Ми усвідомлюємо, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС допомогло б, нарешті, не дивитися на світ через кремлівські окуляри”, – підкреслив Тягнибок.

Лідер ВО “Свобода” також зазначив, що вирішенню політичної кризи в Україні могли б посприяти міжнародні посередники, наприклад швейцарський уряд як нейтральна сторона.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх