Український урядовець заявив у Москві, що Київ не боїться санкцій ЄС

Українська влада не боїться санкцій з боку Євросоюзу, заявив представник України в Євразійській економічній комісії 

Українська влада не боїться санкцій з боку Євросоюзу, заявив представник України в Євразійській економічній комісії Віктор Суслов на Московському економічному форумі. 

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, Суслов сказав: ”Щодо погрози санкцій щодо України або, принаймні, до української політичної еліти – санкцій в Україні ніхто не боїться. Якщо є факти відмивання грошей, виведення капіталів, одержаних злочинним шляхом, то відповідні органи і підрозділи фінансової розвідки Євросоюзу просто зобов`язані застосовувати санкції. Тут не може бути шантажу – поводитиметеся так, то санкції не будуть застосовані, а якщо поводитиметеся інакше, то конфісковуватимуться кошти на рахунках, нерухомість та інші активи”, – сказав Суслов.

Він наголосив, що якщо ці кошти зароблені законним шляхом, то жодних санкцій і шантажу з цього приводу бути не повинно. За словами Суслова, такий підхід повинен застосовуватися до всіх країн.

Відмова української влади від підписання Угоди про асоціацію з ЄС наприкінці листопада 2013 року стала першопричиною виникнення наймасовіших за всю історію держави протестів

За словами Президента ЄК, якщо ситуація в Україні погіршиться і насильницькі дії проти протестувальників будуть відновлені, він особисто сказав Президентові України Віктору Януковичу, що в такому разі Європейський Союз не стоятиме осторонь. ”Будуть наслідки для відносин між Україною і Європейським Союзом”, – заявив Баррозу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх