Росія закрила кордон для українців – мешканців прикордонних районів

Державна прикордонна служба України повідомляє, що російська сторона тимчасово призупиняє пропуск жителів прикордонних регіонів у пунктах пропуску в Харківській, Сумській і Луганській областях

Державна прикордонна служба України повідомляє, що російська сторона тимчасово призупиняє пропуск жителів прикордонних регіонів у пунктах пропуску в Харківській, Сумській і Луганській областях, що межують з Бєлгородською і Воронезькою областями РФ.

“Сьогодні з 18.00 російська сторона тимчасово призупиняє пропуск жителів прикордонних регіонів у місцевих пунктах пропуску”, – йдеться в повідомленні прес-служби прикордонного відомства України.

Це рішення не стосується українських місцевих пунктів пропуску “Журавлівка” та “Олександрівка” в Харківській області. Там люди можуть перетинати кордон пішки, а в “Олександрівці” пропускатимуть ще й рейсові автобуси.

У Держприкордонслужбі додали, що жодних роз’яснень російська сторона не надала.

У прикордонному відомстві України роз’яснили, що таким чином Росія закриває місцеві пункти пропуску, крім вищезазначених двох, через які перетинали кордон виключно жителі прикордонних районів. З 18.00 ці пункти пропуску не будуть пропускати жодного громадянина України в бік РФ, жодного росіянина в бік України, які живуть в прикордонних районах.

Фото zn.ua

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх