Міліція затримала голову “Нафтогазу”

МВС у межах розслідування корупційних схем у газовій галузі 21 березня затримало голову правління НАК “Нафтогаз України” Бакуліна

Міністерство внутрішніх справ у межах розслідування корупційних схем у газовій галузі 21 березня затримало голову правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Євгена Бакуліна

Про це у своєму Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, тільки за трьома розслідуваними слідчим управлінням МВС епізодами дії злочинної групи сума збитків державі оцінюється в суму близько 4 млрд дол.

“І це далеко не повний перелік сумнівних схем і операцій, що потрапили під увагу наших слідчих. Боюся, безкомпромісне розслідування, що ведеться сьогодні, призведе просто до колосальних цифр завданих збитків і безлічі відомих персоналій, які мають до цього відношення. Зокрема, як у минулому, так і в нинішньому політикумі”, – зазначив Аваков.

Він також ухвалив рішення про розширення слідчо-оперативної групи, яка працює в цьому напрямку.

“Я попереджаю політиків про невтручання в розслідування. Попереджаю, що буду жорстко, зокрема й публічно, реагувати на будь-які спроби чинити тиск на слідство”, – наголосив міністр.

Фото “Коммерсант”

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх