«Правий сектор» стане офіційним підрозділом силовиків – РНБО

Чому досі «Правий сектор» воює на Сході неофіційно, під час ефіру «Свободи слова» пояснив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Невиконана усна домовленість між «Правим сектором» і головою СБУ Валентином Наливайченком щодо офіційної реєстрації їх бійців як окремого підрозділу Збройних сил України стала однією з причин конфлікту між організацією і МВС. Чому досі «Правий сектор» воює на Сході неофіційно, під час ефіру «Свободи слова» пояснив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

– «Правий сектор» є політичною силою. Згідно з законом України, політична сила не може бути в штатних підрозділах Збройних сил України. На момент зарахування в підрозділ боєць має припинити членство в політичній силі і не займатися політичною діяльністю, – пояснив Лисенко.

– Після перемовин з міністром МВС, які буквально сьогодні відбулися, було прийнято рішення, що їх будуть включати до складу штатних підрозділів. «Правий сектор» буде штатною одиницею однієї з силових структур. Якої саме, ще не відомо, – повідомив Лисенко. – Ми дійсно бачимо, що вони виконують бойові завдання, у них є позитивний рахунок. Ми можемо домовлятись між собою, тому що у нас одна мета – перемога.  

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх