В Україну вже вдерлися 145 путінських КамАЗів

У Державній прикордонній службі України повідомляють про перетин українського державного кордону 145-ма вантажівками з російської гуманітарною допомогою

У Державній прикордонній службі України повідомляють про перетин українського державного кордону 145-ма вантажівками з російськоїгуманітарною допомогою.

“145 автомобілів вже перетнули кордон”, – розповіли в прес-службі прикордонного відомства.

Водночас повідомляється, що співробітники Міжнародного Комітету Червоного Хреста не супроводжують російську автоколону, що перетнула російсько-український кордон, через відсутність необхідних для цього умов безпеки.

«Через складну ситуацію в галузі безпеки наша команда в Луганську надає нам інформацію, що обстріли в Луганську велися всю ніч. Міжнародний Комітет Червоний Хрест вважає, що не отримав достатніх гарантій в галузі безпеки для того, щоб супроводжувати даний конвой. На даний момент конвой з російською гуманітарною допомогою рухається, і Міжнародний Комітет Червоного Хреста не бере в цьому участь і не супроводжує його », – сказала представник МКЧХ Галина Бальзамова, яка перебуває на КПП «Донецьк» у Ростовській області.

Відомо, що українські прикордонники та митники раніше оглянули тільки першу партію путінського «гуманітарного конвою» з 34 КамАЗів. Решта машин перетнули українсько-російський кордон і рухаються в Луганськ, не пройшовши огляд представниками українських служб.  

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх