В результаті обстрілу Єнакіївський метзавод сильно пошкоджено

ПАТ “Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ), що входить у групу “Метінвест”, в результаті артобстрілу отримав значні пошкодження.

ПАТ “Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ), що входить у групу “Метінвест”, в результаті артобстрілу отримав значні пошкодження, зокрема, з ладу виведено вапняно-обпалювальний і вогнетривкий цехи, завдано великої шкоди конвертерним і енергоцеху, а також управлінню залізничного транспорту.

Як повідомляється в прес-релізі “Метінвесту” в п’ятницю, жертв немає.

“Вчора в результаті артобстрілу території ЄМЗ були пошкоджені цехи основного виробництва і значний обсяг комунікацій”, – констатується в повідомленні.

“Ситуація на меткомбінаті складна, однак менеджмент та спеціалісти підприємства при підтримці керівництва групи “Метінвест” продовжують підтримувати завод в працездатному стані. Зважаючи на істотні технологічні проблеми, що виникли в результаті бойових дій, існують ризики втрати робочих місць: сьогодні ми забезпечуємо роботою близько 6000 чоловік, і це без урахування пов’язаних з нами підрядних компаній і організацій”, – цитує генерального директора ЄМЗ Подкоритова Олександра прес-служба.

Він підкреслив, що зупинка заводу – це не тільки удар по місту Єнакієве, внесок ЄМЗ до бюджету якого дорівнює 25%, але і великі втрати для бюджетів всіх рівнів.

//Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх