Меркель похвалила реакцію України на прорив “гуманітарки” з Росії

Під час телефонних розмов канцлера Німеччини Ангели Меркель з президентами України Петром Порошенком і РФ Володимиром Путіним сторони обговорили ситуацію в Україні.

Під час телефонних розмов канцлера Німеччини Ангели Меркель з президентами України Петром Порошенком і РФ Володимиром Путіним сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема, з російським “гуманітарним конвоєм”, повідомляється на сайті Федерального уряду Німеччини в п’ятницю.

Як наголошується в повідомленні, Меркель “висловила глибоку стурбованість у зв’язку з тим, що конвой без згоди України, супроводження Міжнародного Червоного Хреста і в деякій мірі без попереднього огляду перетнув кордон, і РФ таким чином вдалася до ескалації і без того напруженої ситуації”, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому канцлер “високо оцінила зважену реакцію України”.

На думку Меркель, незважаючи на те, що дії РФ повинні бути засуджені, конвой повинен безперешкодно доправити гуманітарну допомогу нужденним.

“Але це має в рівній мірі відноситься і до українського конвою, раніше заблокованого сепаратистами”, – йдеться в повідомленні.

Канцлер також закликала якомога швидше прийти до угоди про припинення вогню і безпеки на кордоні. В даному питанні контактна група представників ОБСЄ, України і РФ будуть відігравати важливу роль, зазначає Меркель.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх