У Донецьку в результаті обстрілу загинули троє мирних жителів – мерія

Ще троє доставлені в лікарні.

У Донецьку в результаті попадання снарядів у житловий будинок по вулиці Червонофлотській загинули троє мирних жителів, ще троє доставлені в лікарні, повідомляє сайт мерії.

“У другій половині дня Донецьк знову піддався масованим артилерійським обстрілам. Суттєво постраждали Калінінський та Петрівський райони”, – наголошується в повідомленні.

Крім того, снаряди потрапили на територію Покровського ринку, масштаби руйнувань на даний момент встановлюються.

“Надходить інформація про ведення активних бойових дій в Путилівському гаю, в районі мікрорайонів Азотний і Бірюзово”, – наголошується в повідомленні.

В результаті регулярних обстрілу знеструмленими в Донецьку залишаються 100 трансформаторних підстанцій.

“Енергетиками сьогодні вдалося відновити роботу 3 ТП, пошкоджених в суботу вранці в Кіровському районі. Підключені до електропостачання багатоповерхові і приватні будинки в Київському та Ворошилівському районах, в приватному секторі мікрорайону Щоглівка. Бригади Донецьких міських електричних мереж ведуть роботи по ремонту і заміні пошкоджених ліній електропередачі в Київському, Кіровському, Ленінському районах міста”, – повідомила мерія.

За даними диспетчерської ПАТ “Донецькміськгаз”, значні пошкодження в результаті масових обстрілу в районі площі Перемоги (Петрівський район). Також жителі повідомляють про пожежі в гаражних кооперативах та на території хлібозаводу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх