Добкін каже, що влада хоче “сфабрикувати” нові справи проти нього

Голова Харківської обласної організації Партії регіонів, екс-голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін стверджує, що влада намагається сфабрикувати проти нього нові кримінальні справи

Голова Харківської обласної організації Партії регіонів, екс-голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін стверджує, що влада намагається сфабрикувати проти нього нові кримінальні справи.

“Є… кримінальні справи, вони відкриті за фактом. Цей факт, як подія, пов’язаний зі мною. І опитуються люди з однією єдиною метою – зібрати доказову базу для того, щоб винести мені чергову підозру… Питання одне: не чому порушив закон, а чи просив я про це”, – сказав Добкін на прес-конференції в Харкові в понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, частина таких справ пов’язані з його висловлюваннями, частина – з його діяльністю на посаді голови Харківської облдержадміністрації.

“Я не можу сказати, що відносно мене необґрунтовано відкрили кримінальні справи. Але за тією інформацією, яку я отримую,.. завдання там стоїть одне: знайти (щось-ред.) конкретно на мене і намагатися щось пред’явити”, – сказав Добкін.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх