У Мін’юсті пояснили, як на виборах голосуватимуть переселенці

Українці, які переселились із зони проведення АТО в інші регіони країни або виїхали за кордон, зможуть проголосувати на дострокових виборах у Верховну Раду, подавши документи в окружкоми або консульства відповідно.

Міністр юстиції України Павло Петренко пояснив, що українці, які переселились із зони проведення АТО в інші регіони країни або виїхали за кордон, зможуть проголосувати на дострокових виборах у Верховну Раду, подавши документи в окружкоми або консульства відповідно.

“Люди повинні звернутися в окружні виборчі комісії, які вже сформовані, подати заяву про те, що тимчасово проживають на певній території, у певному населеному пункті. У них повинна бути довідка від соціальних служб про те, що вони стали на облік, що перемістилися з зони АТО на територію інших областей України”, – розповів Петренко в понеділок увечері в ефірі “Першого національного каналу”.

Тоді, за словами міністра, тимчасово переміщені особи “будуть включені у списки виборців за спеціальною процедурою і зможуть проголосувати – реалізувати своє виборче право”.

“Що стосується громадян України, які перебувають за кордоном, є процедура подання документів для того, щоб стати на консульський облік і мати можливість проголосувати в дипломатичних органах України за кордоном”, – пояснив Петренко.

//Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх