Людей, винних у вбивствах на Донбасі, амністувати не будуть – Яценюк (відео)

Винні у вбивствах на Донбасі не потраплять під амністію 

Винні у вбивствах на Донбасі не потраплять під амністію – про це у студії «Свободи слова» заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

–  Амністія тих, у кого на руках кров, хто вбивали, неприйнятна. Ніхто таких людей амністувати не буде. Саме тому у законі мають бути чітко виписані статті щодо тих, які не підлягають амністуванню, – зазначив Яценюк. – Завтра треба, щоб парламент розглядав (питання про особливий статус Донбасу і Луганщини – ред.), і треба побачити остаточну редакцію цього законопроекту. Що має бути основним питанням у законопроекті про особливий статус районів Донецької та Луганської областей – територіальна цілісність і суверенітет, і дія українського права і української Конституції на всій території держави має бути беззаперечною. 

– Якщо прочитати те, що зараз написано, то це загальний закон, де дуже багато питань, які я вже чув із виступів експертів, які можуть виникнути. Але дуже багато відсилочних норм, що треба приймати ще інші закони, – додав Яценюк.

Нагадуємо, що президент України Петро Порошенко висловлював сподівання, що Верховна Рада ухвалить закон про особливий статус частини Донецької і Луганської областей до 16 вересня, передбачений мінськими домовленостями, яких досягнуто 5 вересня за участю ОБСЄ, України, Росії  та угруповань «ЛНР» та «ДНР» як умова встановлення перемир’я на Донбасі.

 


 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх