СБУ спіймала ватажка диверсійної групи “ДНР” “Сєню”

15 вересня контррозвідка СБУ затримала громадянина України К. – ватажка диверсійної групи “ДНР” на прізвисько Сєня

15 вересня контррозвідка СБУ затримала громадянина України К. – ватажка диверсійної групи “ДНР” на прізвисько Сєня, який разом зі спільниками організовував терористичні акти в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, встановлено, що група Сєні складалася з 6 диверсантів і входила до незаконного воєнізованого формування, очолюваного бойовиком з позивним “Рись”.

“Завдання і докладні інструкції щодо здійснення терористичних актів група отримувала безпосередньо від керівника донецьких терористів – Ігоря Гіркіна (“Стрілка”), якому звітували про скоєні злочини особисто. На рахунку банди – збройні напади на колони української техніки, блокпости сил АТО, підрив мостів, диверсії в мирних кварталах міст”, – наголошують в СБУ.

Також наголошується, що за свідченнями місцевих жителів, Сєня – в минулому співробітник обласної Державної автоінспекції, використовуючи досвід роботи і зв’язки в правоохоронних органах, збирав відомості про розміщення стратегічних об’єктів області, безпосередньо підбирав і готував “поповнення” для своєї банди з числа місцевого криміналітету.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх