Тимошенко: Конституційний суд визволить Донбасс з-під “протекторату Путіна”

Партія Батьківщина зареєструвала у Верховній Раді постанову про скасування законів, які були прийняті вчора у парламенті  –  про особливий статус Донбасу та амністію

Партія Батьківщина зареєструвала у Верховній Раді постанову  про скасування законів, які були прийняті вчора у парламенті  –  про особливий статус Донбасу та амністію.

За словами лідера партії Юлії Тимошенко, ці закони зраджують національні інтереси України. Зокрема в законі про особливий статус Донбасу не визначені чіткі  кордони районів з особливим статусом, а отже терористи продовжуватимуть захоплювати нові території.

Окрім того,  в разі виборів на Сході, до влади можуть прийти ті ж самі проросійські найманці, які лобіюватимуть інтереси Кремля. 

Тимошенко підозрює, що Парламент не міг зібрати достатню кількість голосів за ці два закони, а отже голосування було сфальсифікованим.

Тим більше що жоден депутат від партії Батьківщина за це не голосував.  Тому «тимошенківці» звернуться і до Конституційного суду.

Але головний крок просять зробити Президента України – ветувати закони. 

«Ми не погодимося з тим щоб віддати частину Донбасу під протекторат  Росії. Ще не запізно повернутися на проукраїнські патріотичні позиції і накласти вето на обидва закони, враховуючи те, що після прийняття цих законів ніякого миру не наступило», – лідер партії «ВО Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх