Порошенко пояснив, чому Ложкін телефонує людям Путіна

Порошенко заявляє, що глави адміністрацій Президентів України і РФ Борис Ложкін і Сергій Іванов регулярно телефонують, щоб регулювати режим перемир’я на Донбасі

Президент України Петро Порошенко заявляє, що глави адміністрацій Президентів України і РФ Борис Ложкін і Сергій Іванов регулярно телефонують, щоб регулювати режим перемир’я на Донбасі.

Про це Порошенко заявив сьогодні на прес-конференції в Києві, передає РБК-Україна.

“Я можу розкрити зміст розмов Ложкіна з Івановим. Коли ми не можемо домогтися дотримання припинення вогню, і коли потрібно політичне втручання, Борис Ложкін дзвонить Іванову, називаючи конкретну точку, кроки. У більшості випадків це ефективно. Якщо для того, щоб припинити вогонь потрібно дзвонити – і я буду дзвонити, і Ложкін буде дзвонити”, – заявив Порошенко.

“Це дуже важливо, як би це не оцінювали учасники процесу. Я сподіваюся, що мета Росії змінюється. Спочатку в Криму мета Росії була зрозуміла. Деякі яструби в Кремлі вважали Україну Колоссом на глиняних ногах, вони думали, що варто легенько підштовхнути і південний схід посиплеться. Це призвело до протилежного результату. Зараз я сподіваюся, що плани Росії отримують трансформацію”, – додав він.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх