Екс-голову Херсонської облради оголошено в розшук

Прокуратура Херсонської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього голови Херсонської обласної ради

Прокуратура Херсонської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього голови Херсонської обласної ради, він оголошений в розшук.”Слідчий відділ прокуратури Херсонської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього голови Херсонської обласної ради за вчинення шахрайського заволодіння коштами одного з вищих навчальних закладів Херсонської області, підробка документів та використання підроблених документів за ч.1 ст. 190, ч.1, 4 ст. 358 КК України”, – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Херсонської області, повідомляють Інтерфакс-Україна.

Прокурор Херсонської області на підставі зібраних доказів оформив повідомлення про підозру у вчиненні зазначених злочинів. Однак екс-голова ухиляється від явки до органу слідства, його оголошено в розшук.У повідомленні прес-служби облпрокуратури не зазначено прізвище екс-чиновника, ані час вчинення кримінального злочину.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх