Київ, Москва і ЄС повинні продовжити “мирні переговори” – заява G7

Країни-члени G7 виступають за продовження тристоронніх переговорів між Україною, Росією і Євросоюзом для пошуку способів врегулювання українського конфлікту.

Країни-члени G7 виступають за продовження тристоронніх переговорів між Україною, Росією і Євросоюзом для пошуку способів врегулювання українського конфлікту, йдеться в спільній заяві глав МЗС країн “сімки” і глави дипломатії ЄС.

“Ми вітаємо продовження тристоронніх переговорів між Україною, Росією і ЄС. Крім того, важливо продовжити ці контакти для вирішення важливих питань у сфері енергетики”, – наголошується в документі, поширеному в четвер, передає Інтерфакс-Україна.

У заяві також йдеться, що країни G7 “єдині у своїх очікуваннях того, що українська криза буде вирішена на підставі норм міжнародного права, а також при дотриманні суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України”.

Крім того, глави МЗС G7 і голова європейської дипломатії привітали досягнуті в Мінську домовленості про припинення вогню, назвавши їх важливим кроком на шляху до “стійкого політичного врегулювання українського конфлікту”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх