НАТОвські кораблі покидають Чорне море

Французький, іспанський та канадський кораблі, які брали участь у навчаннях НАТО та України “Сі Бриз”, що проходили в північно-західній частині Чорноморського басейну, повернулися в акваторію Середземного моря

Французький, іспанський та канадський кораблі, які брали участь у навчаннях НАТО та України “Сі Бриз”, що проходили в північно-західній частині Чорноморського басейну, повернулися в акваторію Середземного моря.

Про це повідомили в п’ятницю в Головному штабі ВМФ Росії, передає Інтерфакс.

“Натовські кораблі покидають Чорне море. Напередодні в Середземномор’я повернулися канадський фрегат “Торонто” і іспанський фрегат “Альміранте Хуан Де Борбон”. Двома днями раніше в південному напрямку поїхав французький корвет “Коммандант Біро”, – сказав співрозмовник.

Він нагадав, що зараз в чорноморській акваторії знаходиться корабель радіоелектронної розвідки ВМС Франції “Дюпюї де Брухт”, який зайшов туди 21 вересня.

Відповідно до конвенції Монтре, військові кораблі нечорноморських держав не можуть перебувати у Чорному морі довше 21 дня.

Загальний тоннаж військових кораблів нечорноморських держав у Чорному морі не повинен перевищувати 30 тисяч тонн.

Після виникнення кризи в східних районах України в Чорному морі практично постійно знаходяться кораблі ВМС США та інших країн НАТО.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх