РНБО: Російський генерал вмовляв терористів на “тишу” до пізньої ночі

Про результати зустрічі в РНБо досі не знають

Представники російської сторони в робочій групі Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню в Донбасі зустрілися в Донецьку з представниками терористів.

Про це повідомив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий, пише «Інтерфакс-Україна».

“Російські представники на чолі з заступником головнокомандувача збройних сил Сухопутних військ РФ генерал-лейтенантом Ленцовим Олександром Івановичем зараз перебувають в Донецьку. До 01.00 там відбувалась зустріч росіян з представниками незаконних збройних формувань щодо встановлення режиму “тиші”. Зараз російські представники не повернулися. Про результати цієї зустрічі ми не знаємо”, – сказав Польовий на брифінгу в суботу в Києві.

Він зазначив, що робоча група Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін у Донбасі продовжує свою роботу.

Польовий нагадав, що до її складу входять представники українських Збройних сил, моніторингова група ОБСЄ і російські військові.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх