У Концерні радіозв’язку, телебачення та радіомовлення заявляють про рейдерське захоплення

Генеральний директор Концерну радіозв’язку, телебачення та радіомовлення Олександр Півнюк заявляє про рейдерське захоплення центрального офісу концерну екс-в.о. гендиректора Костянтином Захаренком. 

Генеральний директор Концерну радіозв’язку, телебачення і радіомовлення Олександр Півнюк заявляє про рейдерське захоплення центрального офісу концерну екс-в.о. гендиректора Костянтином Захаренком.

“О 7 годині ранку чоловік, який у квітні був відсторонений з посади в.о. гендиректора, здійснив рейдерське захоплення державного підприємства”, – повідомив Півнюк в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, К. Захаренко прорвався на підприємство, зламавши двері, спільно з людьми, які раніше працювали на підприємстві, а також з невідомими особами.

Екс-гендиректор пред’явив рішення Тельманівського районного суду Донецької області про скасування рішення уряду про своє звільнення і подальше призначення на цю посаду Півнюка. Як додав гендиректор концерну, районний центр Тельманівка наразі не перебуває під контролем української влади.

Станом на 8:30 в концерні очікують реакції правоохоронних органів, куди раніше була направлена інформація. Поряд з концерном зібралося близько 100 осіб, які висловлюють підтримку попередньому керівництву.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх