Солдати-бунтівники мають отримати своє і відповісти – Геращенко

Солдати-строковики, які пікетували адміністрацію президента 13 жовтня, повинні отримати належні їм виплати, але розслідування правомірності їх дій також має бути проведене, вважає Ірина Геращенко.

Солдати-строковики, які пікетували адміністрацію президента 13 жовтня, повинні отримати належні їм виплати, але розслідування правомірності їх дій також має бути проведене, вважає народний депутат України, уповноважений президента України з врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.

“Моє бачення ситуації: я переконана, що виплати повинні бути, це очевидно”, – сказала Геращенко у вівторок ввечері в інтерв’ю одному з українських каналів.

Разом з тим, депутат висловила думку про те, що слід розглянути питання правомірності дій бійців на вул.Банковій.

«Але що стосується дисциплінарного розгляду питання – наскільки правомірними були їх дії – він також повинен відбутися», – сказала вона, додавши, що в іншому випадку відсутність порядку в цій сфері зіграє на руку бойовикам і РФ.

Нагадаємо, 13 жовтня солдати-гвардійці строкової служби Київської області (представники військових частин №№ 3027, 3030, 3066) проводили акцію в Києві на вул. Банковій біля адміністрації президента з вимогою демобілізації.

//Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх