Порошенко почув від Обами найважливішу пораду

Обама в телефонній розмові з президентом Петром Порошенком відзначив важливість прийняття антикорупційних законів та закону “Про прокуратуру”

Президент США Барак Обама в телефонній розмові з президентом Петром Порошенком відзначив важливість прийняття антикорупційних законів та закону “Про прокуратуру” Верховною Радою і підкреслив важливість подальших реформ.

Про це повідомляє прес-служба глави держави в ніч на четвер.

“Президент Порошенко подякував США за трансатлантичну солідарність у зусиллях з досягнення миру. Співрозмовники також обговорили питання енергетики та відзначили важливість вирішення газового питання”, – відзначили в прес-службі президента.

Крім того, Обама повідомив про свою відеоконференції з лідерами Великобританії, Німеччини, Франції та Італії, де, серед іншого йшлося про шляхи досягнення миру на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко в телефонній розмові подякував США і особисто свого американського колегу Барака Обаму за підтримку України і Мирного плану.

“Співрозмовники висловили тверде переконання, що Мінські домовленості, зокрема Протокол від 5 вересня і Меморандум від 19 вересня, повинні неухильно дотримуватися і виконуватися всіма сторонами. У цьому контексті президенти України і США приділили окрему увагу питанню контролю за українсько-російським кордоном і відзначили, що вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей повинні бути легітимними”, – йдеться в повідомленні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх