Росія вторглася в українське небо

Російські безпілотні літальні апарати продовжують порушувати повітряний простір України

Російські безпілотні літальні апарати продовжують порушувати повітряний простір України, повідомляють у Раді національної безпеки та оборони України.

“Збройні сили Російської Федерації продовжують активну повітряну розвідку з порушенням повітряного простору України. Вчора зафіксовано активність двох безпілотних літальних апаратів: один – під Маріуполем, і другий над адміністративним кордоном тимчасово окупованого Криму”, – повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в четвер у Києві.

Крім того, за словами Лисенка, “росіяни здійснюють демонстративні польоти військових вертольотів вздовж українсько-російського кордону в районі Луганської області”, однак у повітряний простір України вони не вторгалися.

Зіткнень та обстрілів на ділянках кордону, контрольованих українськими військовими, не зафіксовано, повідомляють в РНБО.

“Бойових зіткнень та обстрілів позицій на ділянках державного кордону, яка контролюється українськими військовими, не було”, – сказав Лисенко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх