Путін визнав «ДНР» Україною

Путін вважає Донбас українською територією

Глава Євроради Херман ван Ромпей заявляє, що президент Росії Володимир Путін під час зустрічей в Мілані дав зрозуміти, що він вважає Донбас українською територією.

“В ході ранкової зустрічі в спеціальному форматі – “нормандський” плюс – була підтверджена необхідність імплементації мінського протоколу, необхідність припинення вогню і проведення виборів. І хоча є різні точки зору з цієї проблеми, і зустрічі з даного питання триватимуть, важливо наголосити, що пан Путін дав чітко зрозуміти, що він не зацікавлений в замороженому конфлікті в Україні, і що Донбас є невід’ємною частиною України”, – сказав він на брифінгу в Мілані в п’ятницю, повідомляє Інтерфакс.

Голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу зазначив, що на зустрічі учасники зустрічі також домовилися, що вже сьогодні на рівні експертів почнуться зустрічі між Україною, Росією і ЄК. Такі зустрічі триватимуть наступного тижня, зокрема, і з питань енергетики.

“Відносини між Україною і Росією дуже позначаються на Європі”, – сказав він.

Крім того, за словами Ж.М.Баррозу ЄС готовий розглядати питання збільшення фінансової допомоги Україні, про що напередодні в Мілані велася розмова з президентом України Петром Порошенком.

фото @mikekomar

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх