Олланд про конфлікт на Донбасі: Кінець далеко

Незважаючи на певний прогрес у переговорах, ситуація на Донбасі ще далека до остаточного врегулювання.

Незважаючи на певний прогрес у переговорах, ситуація на Донбасі ще далека до остаточного врегулювання.

Про це сьогодні заявив президент Франції Франсуа Олланд, який напередодні брав участь у переговорах в рамках “нормандської четвірки” в Мілані.

Виступаючи перед керівниками міжнародних організацій в Шато де ля Мюетт, Олланд прокоментував процес врегулювання конфлікту на Донбасі, йдеться в поширеному Єлисейським палацом комюніке, передає Укрінформ.

“Невже ми наблизилися до вирішення української кризи? Ні, ще ні. Пройшли дискусії між президентами Порошенком і Путіним. Працює формат “нормандської четвірки”, – сказав Олланд.

Читайте: Путін сказав, що зробить з бойовиками після їх повернення

За його словами, в Мілані під час переговорів був досягнутий певний процес. “Особливо щодо газу або угоди, яка в даний час знаходиться “на столі”. Залишилося питання фінансування, яке ми повинні обговорити. Але це був дуже важливий момент і для українців, які готуються пережити зиму, і для росіян, які чекають оплати”, – сказав французький президент.

Він також відзначив прогрес у процесі впровадження контролю за українсько-російським кордоном і припиненням вогню. “Франція і Німеччина вирішили надати безпілотники та інші засоби для підтримки ОБСЄ, яка є дуже важливою організацією в Центральній Європі і братиме участь у процесі контролю за кордоном”, – зазначив Олланд.

Фото: Svyatoslav Tsegolko / Twitter

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх