Росія відмовилася від проекту Єврокомісії

В першу чергу, російська сторона відмовилася зафіксувати в протоколі обсяг газу, який вона зобов’язується поставити українській стороні

Російська Федерація на газових переговорах з Україною і Євросоюзом в Мілані 17 жовтня відкинула основні положення проекту протоколу, запропонованого Європейською комісією (ЄК) і раніше узгодженого самою ж російською стороною.Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Коли ми зустрілися, на словах відчувалося, що є певна налаштованість на конструктивні переговори з російською сторониою. Ми думали, що, керуючись запропонованими ЄК базовим протоколом, зможемо досягти домовленостей. Однак, коли російська сторона запропонувала свій варіант протоколу – ми побачили, що вона практично повністю відмовилася від основних положень протоколу, розробленого ЄК”, – сказав він.Співрозмовник агентства уточнив, про яких саме положеннях йдеться.”Які саме основні принципи цього протоколу заперечуються сьогодні російською стороною? В першу чергу, російська сторона відмовилася зафіксувати в протоколі обсяг газу, який вона зобов’язується поставити українській стороні. По-друге, вона відмовилася зафіксувати ціну $385/тис. куб.м як комерційну ціну, яка повинна бути внесена додаткова угода між “Газпромом” і “Нафтогазом”. Також відмовилася від положення, що ця ціна не повинна змінюватись до березня 2015 року, і практично наполягала на тому, щоб залишилося вплив на рівень ціни, в залежності від рішень російського уряду”, – зазначив міністр.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх