Порошенко запевняє, «фейкові» вибори не визнають

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським ЗМІ повідомив, що всі учасники переговорів у Мілані відзначили важливість реалізації всіх без винятку пунктів мирного плану.

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським ЗМІ повідомив, що всі учасники переговорів у Мілані відзначили важливість реалізації всіх без винятку пунктів мирного плану, в тому числі – на проведенні місцевих виборів в окремих районах Луганської та Донецької областей виключно за українським законодавством.

“Так звані фейкові вибори, другого листопада або в інший день, якщо вони проводяться не у відповідності з українським законодавством, без дотримання режиму припинення вогню, без міжнародних спостерігачів не можуть і не будуть визнані ані одним із учасників консультацій”, – підкреслив Порошенко, зазначивши – в тому числі і Росії.

Президент повідомив, що під час зустрічей в Мілані європейські лідери продемонстрували повну підтримку Україні.

Читайте: Порошенко про Мілан: Завдання виконані, мир зберегли

“На сьогоднішній день є тверда і чітка позиція, що без реального прогресу, сталого миру, виконання всіх пунктів Мінського меморандуму питання про зняття санкцій не стоятиме. Європейський Союз продемонстрував, що є єдність всередині ЄС і солідарність з Україною”, – сказав президент.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявляв, що досяг згоди з президентом РФ Володимиром Путіним про необхідність неухильного виконання мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на сході України.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх