Порошенко: Лінію розмежування на Донбасі треба легітимізувати

Президент України Петро Порошенко заявляє, що лінія перебування українських військ на сьогоднішній день відрізняється від наміченої в Мінському меморандумі на користь України.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що лінія перебування українських військ на сьогоднішній день відрізняється від наміченої в Мінському меморандумі на користь України, і підкреслює, що лінію розмежування повинен затвердити український парламент.

“Можу вам сказати, що лінія фактичного перебування наших військ на сьогоднішній день і лінія, яка в основному узгоджена в Мінському меморандумі і повинна бути презентована в парламенті відрізняється в українську користь”, – заявив президент в інтерв’ю українським телеканалам в суботу ввечері.

Читайте: Полторак наказав видати армії суперзброю

При цьому, глава держави підкреслив, що “в законі, який я підписав позавчора, чітко зазначено, що лінія зіткнення повинна бути зафіксована парламентським рішенням і ніяких підкилимних домовленостей за визначенням бути не може”.

Крім того, Порошенко зазначив, що будь-які відходи від мінських домовленостей в частині лінії розмежування є неприйнятними.

//Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх