Порошенко прискорив надання Україні безпілотників і радарів

Найближчим часом Франція та Німеччина нададуть Україні велику кількість безпілотників і операторів, які ними управлятимуть

Найближчим часом Франція та Німеччина нададуть Україні велику кількість безпілотників і операторів, які ними управлятимуть.

«По місії ОБСЄ я висловив своє обурення, що я не приймаю, коли місія ОБСЄ сім місяців чекає двох безпілотників та операторів, які ними будуть управляти, адже Україна платить дуже високу ціну за відстрочку», – заявив президент України Петро Порошенко в інтерв`ю українським телеканалам у суботу ввечері, передає УНІАН.

«І результатом домовленостей є те, що вже в першу чергу керівництво Франції та Німеччини, з домовленістю з президентом Швейцарії, поставляє найближчим часом велику кількість безпілотників і операторів, які будуть ними управляти. І ще важлива дуже позиція, яка вчора буле домовлена, і про яку ще ніхто не знає — ми домовилися застосовувати спеціальні станції контрбатарейної боротьби. Радари, які будуть спільно використовуватися ОБСЄ, операторами з усіх сторін, включаючи українців і росіян, які будуть розміщені на 15 чи 17 пунктах найбільш небезпечних», – сказав Порошенко.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх