Порошенко: Вибори закінчаться народженням коаліції

Президент України Петро Порошенко сподівається на формування коаліції, яка володітиме конституційною більшістю у Верховній Раді у перші ж дні після позачергових парламентських виборів.

Президент України Петро Порошенко сподівається на формування коаліції, яка володітиме конституційною більшістю у Верховній Раді у перші ж дні після позачергових парламентських виборів, запланованих на 26 жовтня.

“Ми сформуємо у понеділок-вівторок нову коаліцію, проєвропейську, антикорупційну, без брехунів і популістів”, – заявив глава держави під час спілкування з активом області в Одеському оперному театрі в четвер, пише Інтерфакс-Україна.

Згодом на брифінгу він уточнив, що впевнений, що демократичні сили матимуть в парламенті конституційну більшість і ця більшість зможе змінити Конституцію, провівши децентралізацію влади в Україні.

Читайте: Порошенко призначив голову Держприкордонслужби

На уточнююче питання про те, як коаліція може бути сформована в такий короткий термін, президент зазначив, що мова йде про коаліційну угоду.

“Ми вже зараз працюємо над підготовкою коаліційної угоди. Вона не про посади, вона не про портрети – вона про принципи”, – сказав Порошенко

Фото: poroshenko / Twitter

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх