Місія ОБСЄ шпигуватиме для Росії

Очікувати ефективності від діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України не варто через наявність у її складі представників РФ 

Очікувати ефективності від діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України не варто через наявність у її складі представників РФ, вважає радник міністра оборони України Олександр Данилюк.

Крім того, на його переконання, представники місії з цієї ж причини будуть займатися збором розвідувальних даних про позиції українських військ на користь РФ, яка є стороною конфлікту, передає “Інтерфакс-Україна”.

Читайте: Перший політ безпілотника ОБСЄ на Донбасі (фото, відео) 

“У складі спостережної місії ОБСЄ, яка мала б контролювати на Донбасі припинення вогню, є представники Росії, яка є агресором і стороною конфлікту. Враховуючи цей факт, можна не сумніватися, що вся позитивна діяльність місії Росією буде блокуватися і зведеться до банального збору розвідувальних даних про чисельність, склад, місця дислокації та озброєння українських підрозділів”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п’ятницю. 

Фото: Getty Images

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх