ЄС відповів категоричним «ні» «ДНР» і «ЛНР»

Євросоюз вважає призначені сепаратистами вибори на Сході України незаконними

Євросоюз вважає призначені сепаратистами вибори на Сході України незаконними

Європейський Союз не має наміру визнавати результати призначених на початок листопада виборів у самопроголошених республіках на Сході України, повідомляє DW.

Заплановане проросійськими сепаратистами голосування у Донецькій і Луганській областях “суперечить букві і духу” підписаних в Мінську у вересні 2014 року мирних домовленостей, цитує агенція Reuters заяву по Україні, ухвалену ввечері в четвер, 23 жовтня, учасниками саміту ЄС у Брюсселі.

У той же час учасники брюссельської зустрічі голів держав і урядів привітали призначені на 26 жовтня вибори до Верховної Ради України.

Крім того, у тексті документа міститься адресований Росії заклик більш активно брати участь у стабілізації ситуації в Україні, зокрема, домогтися того, щоб сепаратисти дотримувалися режиму припинення вогню.

У рамках мінських домовленостей бойовики зобов’язалися проводити вибори тільки відповідно до законодавства України. Однак тепер вони перешкоджають проведенню виборів до Ради і вирішили провести 2 листопада власне голосування, яке визначить “депутатів” самовільно створених місцевих “парламентів” і глав так званих Донецької і Луганської “народних республік”.

Фото: Getty Images

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх