У Харкові затримали військових з вибухівкою

На центральному залізничному вокзалі затримали двох військових, котрі везли із зони проведення антитерористичної операції вибухівку, зброю та боєприпаси

У Харкові на центральному залізничному вокзалі затримали двох військових, котрі везли із зони проведення антитерористичної операції вибухівку, зброю та боєприпаси.

Як повідомили УНІАН в Управлінні МВС України на Південній залізниці, чоловіків затримали на вокзалі «Харків-Пасажирський».

Працівники міліції у двох мешканців Житомирської області віком 37 та 42 років виявили та вилучили 10 повних магазинів до автомату Калашникова, 2 гранати РГД-5, 2 гранати Ф-1 та автомат АКС калібру 5,45 мм.

Читайте: Латвія підготувала «сюрприз» Охлобистіну

Кожен із чоловіків пояснив наявність зброї по-своєму. За словами одного із затриманих, він не зміг здати зброю у зоні АТО через зміну дислокації батальйону, тому начебто віз її до Києва, щоб там віддати на збереження. Другий чоловік заявив, що віз боєприпаси та гранату до своєї військової частини у Житомирі, оскільки там начебто не вистачає вказаних речей.

Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх