Бойовики ЛНР погрожують пенсіонерам

У Луганській області міліція виявила близько двох сотень листівок, адресованих пенсіонерам

У Луганській області міліція виявила близько двох сотень листівок, адресованих пенсіонерам. Бойовики погрожують у разі голосування за окремих кандидатів залишити літніх людей без пенсій, повідомляє прес-служба МВС.

«Сьогодні вранці до чергової частини Рубіжанського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на вулицях Чехова, Чкалова і Бикова в м.Рубіжне від імені так званої« Луганської народної республіки », були виявлені листівки з друкованим текстом: «Пенсіонер, проголосуєш за «такого -то »кандидата в депутати – перевіримо списки, залишимо без пенсії. ЛНР», «Пенсіонер, підеш на вибори – залишимо без пенсії. ЛНР», – йдеться в повідомленні відомства.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, де співробітників міліції вже чекали місцеві жителі та пенсіонери. Вони були налякані і заявляли про небажання йти на позачергові вибори до Верховної Ради України.

Працівники міліції на місці події виявили близько 200 листівок з погрозами.

Даний факт зареєстрований. Вживаються заходи щодо розшуку та затримання осіб, причетних до скоєння кримінального злочину.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх