У Раді зустрінуться сотник Парасюк, козак Гаврилюк і Клюєв

У Київській області В окрузі №95 лідирує “козак” Михайло Гаврилюк, а в окрузі № 122 у Львівській області лідирує “сотник Майдану”Володимир Парасюк

У Київській області В окрузі №95 лідирує “козак” Михайло Гаврилюк, а в окрузі № 122 у Львівській області лідирує “сотник Майдану”Володимир Парасюк.

Про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії.Так, за Михайла Гаврилюка, якого висувала на вибори Ради партія “Народний фронт”, віддали свої голоси 23,24% виборців.У свою чергу у Львівській області в окрузі №122 Володимир Парасюк балотувався як самовисуванець і отримав 53,86% виборців на своєму окрузі.Крім того, у Львівській області в окрузі №124 за результатами підрахунку 43,31% протоколів лідирує відсторонений від виконання обов’язків міністр охорони здоров’я Олег Мусій, який отримав 32,85% голосів виборців.

У Донецькій області в окрузі №46 на позачергових виборах до Верховної Ради України лідирує самовисуванець Сергій Клюєв. Про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії за результатами опрацювання 11,25% протоколів в окрузі.Так, за Сергія Клюєва проголосували 40,98 % виборців.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх